Malo po malo, susret po susret, naš je atrij zablistao u novom ruhu!🌷🌿
Tijekom tri radionice „Vrtlarenje za seniore” polaznici su kroz praktičan rad učili o sadnji, presađivanju i njezi različitih vrsta bilja, ali i ostavili trag u prostoru našeg Učilišta.
Zajedničkim trudom uredili su atrij te ga obogatili novim biljkama i zelenilom, stvarajući ugodniji i ljepši prostor za sve koji u njemu borave. Zahvaljujući njihovom radu, danas iz naših učionica i ureda pogled seže na zeleniji i ljepši kutak koji svakodnevno podsjeća na vrijednost zajedništva, učenja i brige za okoliš.🌷🌿
Osim što su stekli nova znanja i vještine, sudionici su kroz druženje i boravak na otvorenom pokazali kako se zajedničkim radom mogu stvoriti male, ali značajne promjene koje uljepšavaju svakodnevicu svima nama.
Hvala svim polaznicima koji su svojim entuzijazmom, trudom i ljubavlju prema prirodi oplemenili naš prostor.💚
Foto: Lidija Komes
Program je realiziran uz potporu Grada Zagreba.